Skip to content

Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, millî ve uluslararası çalışmalarla teşhisnmaktadır. Kendisi ilk, tutarlı ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Tutum kısmınde öğrenim görmüş, arkası sıra Bilkent İşletme Haber Yönetimi kısmınü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Jönler” hareketi hayata esbaktir. Bir yıl sürmesi planlanan akım inanılmaz alakadar görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en koskocaman gencelme hareketi olarak 2,5 yıl sürerek normalgiysiü bir acımasızlımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Eğitim bilimi Vekilı, Gençlik Spor Vekilı ve YÖK Reisı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da sosyal problemlerın çözümü dâhilin tarihlerinde ilk öğün protokol imzalatarak sosyal konularda yan yana akım etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş hayatında birbir hayli farklı markaya yaptığı yatırımlarla da teşhisnmaktadır. Aynı zamanda Amerikanın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile anahtar eğitimi almıştır. Burayı da koskocaman bir muvaffakiyetyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce bilici Hasanoğlu; uluslararası projelere bile önem vererek birbir hayli proje ve çalışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri konularında birbir hayli muvaffakiyetlı çalışdamızlık imza atmıştır.
Tekrar millî anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Herşey Sevgiyle Başlar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki ayrımındalığı arttırarak tüm toplumun, artistların, sporcuların ve ünlü adların desteğini bile almıştır. Bu çalışmaların sonucunda Dünyanın en koskocaman kurumlarından olan IPA World tarafından ABD ve özge ülkelere biçim gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan icazet istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun temelkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Doğrucaörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz dâhilin azamet kaynağı olmuşlardır.
Ayrıca Kerem Hasanoğlu; birbir hayli vakıf ve uluslararası kuruluşa, çalışmalar ve projeler dair bindi vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kayseribbglowkalicifondoten.name.tr/ https://googleharitailksira.name.tr/ http://hayvancilik.name.tr/ https://erzurumwebtasarimseo.name.tr/ https://aynasatinal.name.tr/ IQos Heets
Puro Satın Al puff bar türkiye
takipci satin al