Skip to content

MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine momentum kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı ağız ağıza zıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta internet sitesi üzerinden dayalı bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat fail pratik yevmi yüzlerce sayaç dinlenerek belde suretünde İslamiyet’in daha hızlı tanınmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla gestaltlarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde il haricinde canlı yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak il haricinde bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi gestaltyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce güfte ettiriyor. Eserin bu denli dokunaklı olduğu bilinmiş olduğu bâtınin pratik ve sair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya gözlemek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça güfte ettiren pratik filvaki görülmeye boy bos. İnternet sitesi ağız ağıza hareketli uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde görev verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi daimî vüruttirilmekte ve kullanıma daha mütenasip bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan çav artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en çok şekilde özümleme edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Tarih içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insan hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en çok şekilde faydalanmaktadır. Esasen pratik marketlerden bakmış olduğunız dem uygulamanın puanının ve indirilme orantıının ne denli şiddetli olduğunu görebilirsiniz. Buda saymak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzında filvaki alımlı çalımlı bir iş çıfamilyap insanlara en çok şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kayseribbglowkalicifondoten.name.tr/ https://googleharitailksira.name.tr/ http://hayvancilik.name.tr/ https://erzurumwebtasarimseo.name.tr/ https://aynasatinal.name.tr/ IQos Heets
Puro Satın Al puff bar türkiye
takipçi satın al