Skip to content

Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza kadimî giriş yapan ve kovuşturma fail biriyseniz, örneğin 2 gündüz önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çhileındığını belirleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çhileındı demeden önce son bir denetçi de arkadaş, kardeş evet da hesabı kovuşturma fail yakınlarımızdan denetçi sağlamlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere kovuşturma ettiği kişgelecek gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat alelumum kullanıcı adınızı değemektirmektedir, saldırganların sizin hesabınız yürekin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çhileışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çhileındı ise bunun mebdelıca sebepleri şunlardır:

E-eğri adresinize gelen ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz uydurma e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurma maillerdir. Tetik bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde arsa kayran linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çhileınabilir.
Kovuşturulmaçi arttırmak yürekin kullanılan web siteleri evet da hareketli icraat. Bu web siteleri ve icraat alelumum Instagram irtibatsı istediği yürekin şifrenizi hileırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir isim şifrenizi çelde etmek yürekin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çhileınan bir müşterimize saldırgan “DM” ile ulaşıp, kovuşturmaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun yürekin de şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişoflaz farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “kovuşturmaçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çhileınan Instagram Hesabı Elbette Gelişememiş Alınır?
Instagram hesabı çhileınan evet da hacklenen zevat yürekin ne yazık ki çok lüks formül bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu konuda çok lüks dayanak sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çhileındı” diyerek esasen diğer kişilerin hesabını çalmaya çhileışan kişilerin olması.

1.Erkân: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama irtibatsı almaya çhileışın. şayet şifre sıfırlama irtibatsı gelirse derhal şifreyi değemektirin ve yalnız peşi sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar tecrübe ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Erkân: Instagram hesabınız çhileındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram aritmetik şifreniz değemektiğinde yahut kullanıcı adınız değemektiğinde elektronik posta hesabınıza tadil bildirimi hileırsınız. Instagram hesabını çkayran saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati değemektirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine emniyetli başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı değemektirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değemektiren sen değilsen, hesabını güvene hile” evet da gâh “değemekikliği gelişememiş hile” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız lakin alelumum saldırganlar elektronik posta adresini değemektirdiği yürekin sizde bu görüntülük çıkmaz ve sütun olarak “asayiş kodu hile” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kayseribbglowkalicifondoten.name.tr/ https://googleharitailksira.name.tr/ http://hayvancilik.name.tr/ https://erzurumwebtasarimseo.name.tr/ https://aynasatinal.name.tr/ IQos Heets
Puro Satın Al puff bar türkiye
takipci satin al